Tanie kręgle

Rzeszów kręgielniaCoraz większą popularnością wśród osób w różnym wieku cieszy się gra w kręgle. W Rzeszowie znajduje się kilka kręgielni, które oferują klientom wiele atrakcji.

Bowling Rzeszów

Tanie kręgle to rozrywka poszukiwana głównie przez młodych ludzi. Studenci mogą korzystać z różnych promocji, bo dla nich zwykle są tańsze bilety w określone dni. Dodatkowo mogą liczyć na gratisowe lub w niższych cenach dodatki, np. napoje lub pizzę. Podobnie dzieci, dla nich cena gry w kręgle zawsze jest niższa.

Cennik gry w kręgle jest uzależniony zwykle także od pory i dnia tygodnia. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja. Kluby oferują również promocje, z którymi można zapoznać się na stronach internetowych. Niektóre z klubów oferują gratis, niektóre za niewielką opłatą, wypożyczenie obuwia i kupno skarpetek.

Gdzie zagrać w kręgle?

Najlepiej wybrać klub, w którym można spędzić czas nie tylko na grze w kręgle, ale też skorzystać z innych atrakcji. Kluby oferują przekąski, napoje, a także imprezy. Tory do gry w kręgle są przeznaczone dla kilku osób, zatem bowling to doskonały sposób na rodzinne spędzanie czasu lub wypad z przyjaciółmi. Czas w kręgielni to czas zabawy, więc warto sprawdzić co poza grą można będzie robić, z czego skorzystać, co jest wliczone w cenę. Duże i nowoczesne kluby mają do dyspozycji klientów nie tylko tory bowlingowe, ale też np. bilard, czy gry zręcznościowe. Zwykle w sali znajduje się bar, a także telewizor z dużym ekranem. Możliwości spędzenia czasu powinno być wiele. Nowoczesny sprzęt i przestronne wnętrza zachęcają do odwiedzin. Łatwy dojazd i duży parking – to kolejne udogodnienia dla klientów.

Tanie kręgle

Jeśli szukasz cenowych okazji – koniecznie sprawdź promocje. Sprawdzisz je na stronach klubów lub pytając bezpośrednio w recepcji.